Instytut Prawa Konkurencji - Banasiński, Bychowska, Mrówka, Witkowska-Grochowalska

Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej.

Ludwig von Mises

Działamy na rynku obsługi klientów w zakresie prawa ochrony konkurencji i prawa konsumenckiego od 2009 roku. Zaufało nam wielu Klientów, doceniając nasz profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego Klienta.

Prawo konkurencji należy nadal do najmłodszych, najmniej znanych, a jednocześnie najtrudniejszych, gałęzi prawa w Polsce. Ciągły rozwój i mnogość regulacji czyni również z prawa konsumenckiego obszar nadzwyczaj skomplikowany. Znajomość obu tych dziedzin jest niezbędna, aby we współczesnym, wolnorynkowym systemie pewnie i bez uszczerbku prowadzić działalność gospodarczą.

Instytut Prawa Konkurencji stworzyliśmy, aby doradzać przedsiębiorcom – naszym Klientom, jak bezpiecznie przejść przez zawiłości prawa konkurencji i konsumentów.

Przez kilkanaście lat byliśmy związani z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zajmowaliśmy się stosowaniem prawa konkurencji i konsumentów. Braliśmy także udział we wdrażaniu do polskiego porządku prawnego nowoczesnych, europejskich instrumentów ochrony konkurencji i prawa konsumenckiego, a także innowacyjnych rozwiązań prawnych dotyczących sektorów regulowanych.
Pozwala nam to skutecznie rozpoznawać i analizować problemy związane ze wszelkimi branżami gospodarki, w tym z sektorami: telekomunikacyjnym, mediowym, energetycznym, spożywczym, farmaceutycznym, budowlanym, wydawniczym, a także innymi.

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem zapewniając pomoc i ochronę naszym Klientom.

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa